KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9704207

nr 970 4207

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), signerad 1956, 15/310, motivet: 25x31 cm

Kondition: fuktskada, löst blad

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2015
kl 20:37:26

8/7 12:04:58 1      150 kr
13/7 20:32:26 2      Vinnande bud

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz